
Prijs:
·) lees het eerste hoofdstuk
Leeftijd (vanaf): 4
NUR code: 272
ISBN: 9789044326666
Verschijningsdatum: augustus 2010
Het grote boek van Haas
Haas is doodgewoon Haas. Maar hij beleeft wel allerlei avonturen. Hij mag mee-eten met Mol, hij heeft een losse tand en krijgt een erfenis. De ene keer is er circus in het bos, dan is er weer een marskramer. En dan heb je nog Kip. Wat is ze lief! Maar jammer genoeg voor Haas is hij niet de enige die gek op haar is.
In dit grote boek van Haas staan voorleesverhalen, knutsels, spellen en twee poppenkastverhalen, waaronder het populaire verhaal Worteltjestaart.
Met prachtige illustraties van Gertie Jaquet.
Kijk ook op de speciale website voor Haas: www.hierishaas.nl. Daar vind je kleurplaten, maskers en poppenkastpoppen om zelf te maken, voorleesverhalen en je kunt er memory spelen!
Reacties uit de pers:
Geweldige verhalen. Heerlijk voorleesboek (…) dat sterk doet denken aan de boeken van Max Velthuijs. - NBD|Biblion
Een aanrader!! - Website Plantage Boekhandels
De Haas van Annemarie Bon en Gertie Jaquet is een ontwapenend, nieuwsgierig hazenkind. [...] Een verrukkelijk voorleesboek dat prikkelt om direct mee aan de slag te gaan! - Lieke van Duin in Kinderopvang
