Zoeken
Sam Wilson - Zodiac

Zodiac

Sam Wilson

Spectaculaire high concept thriller voor de lezers van Lee Child en Lauren Beukes
Over

Stel je een samenleving voor waarin mensen zijn ingedeeld naar hun sterrenbeeld en waarin status wordt bepaald bij de geboorte. Een serie uitzonderlijk brute moorden zet de hele gemeenschap op zijn kop. Alle ogen zijn gericht op inspecteur Jerome Burton en sterrenkundig profiler Lindi Childs. Samen belanden ze in een duistere geschiedenis van verraad, vergane liefde, gebroken beloften en een verwoestende waarheid die de samenleving dreigt te ontwrichten...

Fragment

Quotes
Publishers Weekly
'Gehaaid. Thrillerfans die op zoek zijn naar iets prikkelends zullen zeker aan hun trekken komen.'
trotse vaders
'recensie'
Sarah Lotz
'Een briljante, originele en verslavende thriller.'
Lauren Beukes
'Een onverschrokken verteller met een spectaculaire geest.'
Auteur: Sam Wilson
Auteur

Sam Wilson heeft meerdere televisieprogramma's geschreven, ontwikkeld en geregisseerd. Door The Mail en The Guardian werd hij benoemd tot een van de 'Top 200 Young People'. Hij woont in Kaapstad en Zodiac is zijn thrillerdebuut.

Edities & Details
Paperback: Zodiac - Sam Wilson
ISBN: 9789044359541
Uitgave: Paperback
Status: Beschikbaar
Datum: 07-01-2020
Prijs: € 24,50
Omvang: 416 pagina's

Bestel

Paperback: Zodiac - Sam Wilson
ISBN: 9789044350593
Uitgave: Paperback
Status: Niet beschikbaar
Datum: 27-07-2017
Prijs: € 19,99
Omvang: 416 pagina's

Bestel

Digitale download: Zodiac - Sam Wilson
ISBN: 9789044350609
Uitgave: Digitale download
Status: Beschikbaar
Datum: 27-07-2017
Prijs: € 9,99
Omvang: 416 pagina's

Bestel

Vertaler: Nathaly Schrijnder NUR: 332 - Thrillers THEMA: Thriller / spannende fictie BISAC: FICTION / Thrillers / General
Boeken
Sebastian Fitzek - De weg naar huis
Sebastian Fitzek
Clive Cussler - De gangster
Clive Cussler
Sophie Hannah - Geen spat veranderd
Sophie Hannah
The House of Books nieuwsbrief
Meer weten over de boeken, auteurs, het laatste nieuws en leuke winacties van The House of Books? Blijf op de hoogte via onze nieuwsbrief!
Blijf op de hoogte

Volg onze sociale media voor het laatste nieuws